Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче объектов электроснабжения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 31.08.2012 № 1524

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2012 р. N 1524

Київ

Про прийняття та передачу об'єктів електропостачання

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення Служби безпеки України (лист від 31.07.2012 N 19/2-3657), з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування об'єктів електропостачання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Служби безпеки України до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" об'єкти електропостачання згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу об'єктів електропостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос