Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании Дня физической культуры и спорта, проведении спортивно-зрелищного праздника "Прыжки на площади" и Всеукраинского олимпийского урока

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 29.08.2012 № 1500

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.08.2012 р. N 1500

Київ

Про відзначення Дня фізичної культури і спорту, проведення спортивно-видовищного свята "Стрибки на майдані" та Всеукраїнського олімпійського уроку

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 29.06.94 N 340/94 "Про День фізкультури і спорту" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту:

1. Підтримати ініціативу Державної служби молоді та спорту України і Національного олімпійського комітету України щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту та проведення 01.09.2012 спортивно-видовищного свята "Стрибки на майдані" на вул. Хрещатик (біля адміністративного будинку Київської міської ради), та 08.09.2012 Всеукраїнського олімпійського уроку на вул. Хрещатик (від Бессарабської площі до вул. Прорізної) (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяли на себе Державна служба молоді та спорту України і Національний олімпійський комітет України.

Опрос