Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня объектов для выполнения строительно-монтажных работ по оснащению инженерных вводов жилых домов теплосчетчиками вместе с программно-аппаратной частью диспетчеризации

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 07.08.2012 № 1398
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.08.2012 р. N 1398

Київ

Про затвердження переліку об'єктів для виконання будівельно-монтажних робіт з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 28 листопада 2014 року N 1395)

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік", на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.10.2011 N 1957 "Про оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації", з метою підвищення якості надання житлово-комунальних послуг та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити перелік об'єктів для виконання будівельно-монтажних робіт з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації, що додається.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити доступ підрядним організаціям для виконання будівельно-монтажних робіт з оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації до об'єктів, вказаних у додатку, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження.

Опрос