Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче водопроводных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 06.08.2012 № 1392

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.08.2012 р. N 1392

Київ

Про прийняття та передачу водопровідних мереж

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (лист від 29.11.2011 N 114/7121), з метою надійного утримання та якісного обслуговування водопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідні мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 01.12.2006 (зі змінами та доповненнями), який укладено між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу водопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос