Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке-передаче оборудования объектов электроснабжения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 24.07.2012 № 1278

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.07.2012 р. N 1278

Київ

Про прийняття-передачу обладнання об'єктів електропостачання

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (лист від 23.09.2011 N 044/24-4561), з метою надійного утримання та якісного обслуговування обладнання об'єктів електропостачання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації обладнання об'єктів електропостачання згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу обладнання об'єктів електропостачання, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос