Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка ведения претензионной и исковой работы в исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 11.07.2012 № 1199
редакция действует с 11.09.2014

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2012 р. N 1199

Київ

Про затвердження Порядку ведення претензійної та позовної роботи у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 11 вересня 2014 року N 1005

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 N 1040 "Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації", рекомендацій Міністерства юстиції України від 15 січня 1996 року N 2 "Про порядок ведення претензійної та позовної роботи на підприємстві, в установі, організації", з метою належної організації та ведення претензійної та позовної роботи у виконавчому органі Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація):

1. Затвердити Порядок ведення претензійної та позовної роботи у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), що додається.

2. Доручити першому заступнику та заступникам голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків підписувати претензії, позовні заяви та процесуальні документи до судів загальної юрисдикції.

3. Покласти персональну відповідальність за забезпечення представництва інтересів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в судах загальної юрисдикції України на керівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Покласти відповідальність на керівників структурних підрозділів організаційного забезпечення діяльності першого заступника голови, заступників голови Київської міської державної адміністрації за своєчасне та якісне опрацювання процесуальних документів, які надходять до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Зобов'язати керівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не допускати фактів зволікань при розгляді претензій, безпідставних відмов у задоволенні обґрунтованих вимог заявників претензій, та здійснювати заходи щодо усунення причин та умов, які породжують обґрунтовані претензії.

Керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) посилити співпрацю з контрагентами з метою досудового врегулювання можливих спорів та мінімізації випадків їх звернень до суду з позовами до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Опрос