Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по проведению общественной экспертизы деятельности исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 04.07.2012 № 1141

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 1141

Київ

Про заходи щодо проведення громадської експертизи діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 N 976 "Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади", з метою створення належних умов для участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики та враховуючи запит громадської організації "Фундація "Відкрите суспільство":

1. Затвердити план заходів зі сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у сфері управління земельними та майновими ресурсами комунальної форми власності.

2. Визначити начальника відділу зв'язків з громадськістю Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Сапугу Г. М. відповідальною особою за забезпечення взаємодії з громадською організацією "Фундація "Відкрите суспільство" на час проведення громадської експертизи.

Опрос