Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы городского транспорта во время проведения благотворительного концерта при участии Сэра Элтона Джона и группы "Queen" ( "Квин") с Адамом Ламбертом при поддержке УЕФА на Майдане Незалежности

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 27.06.2012 № 1104

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1104

Київ

Про організацію роботи міського транспорту під час проведення благодійного концерту за участю Сера Елтона Джона та гурту "Queen" ("Квін") з Адамом Ламбертом за підтримки УЄФА на Майдані Незалежності

Відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 Закону України "Про дорожній рух" та листа Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" від 12.06.2012 N 282, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Просити УДАІ ГУ МВС України в м. Києві забезпечити закриття руху транспорту на вул. Хрещатик від Європейської площі до Майдану Незалежності, на вул. Інститутській від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської та на вул. Михайлівській від вул. Хрещатик до вул. Костьольної з 00.00 год. 30.06.2012 до 8.00 год. 01.07.2012.

2. Комунальному підприємству "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс"), комунальному підприємству "Київський метрополітен" (далі - КП "Київський метрополітен"), Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Комунальній службі перевезень) передбачити можливість збільшення кількості пар поїздів на лініях метрополітену, кількості рухомого складу на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі, трамвайних, тролейбусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос