Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Объектных оперативных штабов по вопросам обеспечения безопасности и правопорядка в г. Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение, Перечень от 31.05.2012 № 893

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 893

Київ

Про створення Об'єктових оперативних штабів з питань забезпечення безпеки та правопорядку в м. Києві

Відповідно до п. 9 частини 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року N 1244-р "Про схвалення Інтегрованої концепції забезпечення безпеки і правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", на виконання п. 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2011 року N 1216-р "Деякі питання забезпечення безпеки і правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", рішення Міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку при Президентові України (п. 2 протоколу від 21 вересня 2011 N 4) та з метою сприяння оптимізації взаємодії правоохоронних, інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування в м. Києві, забезпечення узгодженості їх діяльності щодо підготовки та проведення в м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Утворити на період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Об'єктові оперативні штаби з питань забезпечення безпеки та правопорядку в м. Києві та затвердити їх склади згідно з додатком.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос