Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по организации дорожного движения, работы общественного транспорта общего пользования, парковки и прочих вопросов дорожно-транспортного комплекса города Киева во время проведения финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.05.2012 № 859

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 859

Київ

Про заходи з організації дорожнього руху, роботи громадського транспорту загального користування, паркування та інших питань дорожньо-транспортного комплексу міста Києва під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", в межах функцій органу місцевого самоврядування, з метою належної організації дорожнього руху, перевезення пасажирів громадським транспортом загального користування, паркування автобусів організованих груп уболівальників та інших питань дорожньо-транспортного комплексу м. Києва під час підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу:

1. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу спільно з:

1.1. Комунальним підприємством "Київдорсервіс" забезпечити внесення змін згідно з додатком 1 (окрім пунктів 1, 1.1, 1.2.) до цього розпорядження в організацію дорожнього руху та встановлення відповідних тимчасових дорожніх знаків, у тому числі наданих УЄФА, засобів регулювання та обмеження дорожнього руху в центральній частині м. Києва та їх демонтаж після завершення чемпіонату.

1.2. Комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" забезпечити у дні проведення в м. Києві матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (11 червня, 15 червня, 19 червня, 24 червня та 1 липня 2012 року):

Опрос