Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по изучению вопросов соблюдения технологии захоронения твердых бытовых отходов на полигоне N 5 ПАО "Київспецтранс" в с. Подгорцы Обуховского района Киевской области

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.05.2012 № 720

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 720

Київ

Про створення комісії з вивчення питань дотримання технології захоронення твердих побутових відходів на полігоні N 5 ПАТ "Київспецтранс" в с. Підгірці Обухівського району Київської області

Відповідно до підпункту 6 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про відходи", на виконання протоколу наради депутатського корпусу Підгірцівської сільської ради та представників Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.03.2012 щодо подальшої роботи полігона N 5 та взаємної співпраці між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та Підгірцівською сільською радою, з метою вивчення технічного стану полігона твердих побутових відходів N 5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області та перспектив його модернізації й технічного переоснащення:

1. Створити комісію з вивчення питань дотримання технології захоронення твердих побутових відходів на полігоні N 5 ПАТ "Київспецтранс" в с. Підгірці Обухівського району Київської області та затвердити її склад, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

Опрос