Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании конкурсной комиссии исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) по определению лучшего предложения внешнего вида Главной новогодней елки на Майдане Незалежности в г. Киеве "Елка-2013"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.05.2012 № 717

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 717

Київ

Про створення конкурсної комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з визначення кращої пропозиції зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.3 Порядку проведення конкурсу на кращу пропозицію зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.03.2012 N 447, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у м. Києві 05.04.2012 за N 19/936:

Створити Конкурсну комісію виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з визначення кращої пропозиції зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013" та затвердити її склад, що додається.

Опрос