Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии и передаче инженерных сетей внешнего освещения с оборудованием

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.04.2012 № 574

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2012 р. N 574

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків м. Києва "Житлоінвестбуд-УКБ" (лист від 18.01.2012 N 114/233), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням на прибудинкових територіях жилих будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків м. Києва "Житлоінвестбуд-УКБ" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення з обладнанням згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос