Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разработке проектной документации объекта "Реконструкция завода "Енергія" ПАО "Київенерго" с установкой линии для термического обезвреживания (сжигания) отходов по ул. Коллекторной, 44 в Дарницком районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 26.03.2012 № 464
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.03.2012 р. N 464

Київ

Про розробку проектної документації об'єкта "Реконструкція заводу "Енергія" ПАТ "Київенерго" з установкою лінії для термічного знешкодження (спалювання) відходів по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі м. Києва"

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 5 березня 2013 року N 282)

Відповідно до підпунктів 1 - 4 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктів "г" та "д" частини другої статті 5 Закону України "Про відходи", Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік затвердженої рішенням Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335, та з метою впровадження технології термічної утилізації побутових відходів у місті Києві для вироблення електричної енергії в міські мережі, удосконалення системи поводження з відходами в місті Києві, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

Опрос