Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах проведения городского конкурса-смотра субъектов хозяйствования сферы бытового обслуживания на присвоение звания образцового в г. Киеве в 2011 году

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 15.03.2012 № 398

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.03.2012 р. N 398

Київ

Про підсумки проведення міського конкурсу-огляду суб'єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у м. Києві в 2011 році

На виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.06.2011 N 1043 "Про міський конкурс-огляд суб'єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у м. Києві", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Присвоїти суб'єктам господарювання - учасникам міського конкурсу-огляду суб'єктів господарювання сфери побутового обслуговування звання зразкового у м. Києві в 2011 році та затвердити їх перелік, що додається.

2. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагородити переможців міського конкурсу-огляду суб'єктів господарювання сфери побутового обслуговування свідоцтвами про присвоєння звання зразкового у м. Києві з врученням їм анотаційних дощок та квітів.

Опрос