Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении адресного перечня объектов для выполнения в 2012 году работ по замене (реконструкции) и модернизации лифтов в жилых домах г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 02.03.2012 № 349

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.03.2012 р. N 349

Київ

Про затвердження адресного переліку об'єктів для виконання у 2012 році робіт із заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів у житлових будинках м. Києва

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" та з метою утримання житлового фонду міста Києва в належному технічному стані, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити адресний перелік об'єктів для виконання у 2012 році робіт із заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів у житлових будинках м. Києва, що додається.

2. Визначити Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснити за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті України на 2012 рік для здійснення м. Києвом функцій столиці за кодом програмної класифікації видатків 3501230 "Здійснення містом Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина", в сумі 15000,00 тис. грн.

Опрос