Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Консультативного совета по вопросам улучшения социальной защиты граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы, в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 01.03.2012 № 335

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2012 р. N 335

Київ

Про утворення Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в місті Києві

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1112 "Про утворення Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", Меморандуму про взаємодію і співробітництво між виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) та Київською міською організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" від 14.12.2011 N 10:

1. Утворити Консультативну раду з питань поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в місті Києві та затвердити її посадовий склад, що додається.

2. Призначити головою Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в місті Києві заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

3. Голові Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в місті Києві затвердити її персональний склад.

Опрос