Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений в состав Территориальной межведомственной аттестационной комиссии по аттестации аварийно-спасательных служб и спасателей г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 02.02.2012 № 168

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.02.2012 р. N 168

Київ

Про затвердження змін до складу Територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників м. Києва

В зв'язку із змінами у персональному складі Територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників м. Києва, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Затвердити зміни до складу Територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників м. Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.02.2010 N 108 "Про Територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників м. Києва" (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.03.2011 N 365), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

Опрос