Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по вопросам строительства Центра олимпийской подготовки по водным видам спорта - водноспортивного стадиона на Трухановом острове (акватория Матвеевского залива)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.01.2012 № 4

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2012 р. N 4

Київ

Про створення робочої групи з питань будівництва Центру олімпійської підготовки з водних видів спорту - водноспортивного стадіону на Трухановому острові (акваторія Матвіївської затоки)

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради N 574/5386 від 30.12.2010, міської комплексної цільової програми "Київ спортивний: 2011 - 2015 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради N 7/5394 від 17.02.2011, та з метою розвитку водних видів спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити робочу групу з питань будівництва Центру олімпійської підготовки з водних видів спорту - водноспортивного стадіону на Трухановому острові (акваторія Матвіївської затоки) та затвердити її склад, що додається.

2. Голові робочої групи з питань будівництва Центру олімпійської підготовки з водних видів спорту - водноспортивного стадіону на Трухановому острові (акваторія Матвіївської затоки) в місячний термін розробити план заходів та подати його на затвердження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос