Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по подготовке и проведению в городе Киеве Всеукраинской переписи населения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 30.12.2011 № 2545

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2011 р. N 2545

Київ

Про заходи щодо підготовки і проведення у місті Києві Всеукраїнського перепису населення

Відповідно до частин п'ятої та шостої статті 8 та частини другої статті 10 Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 N 1205 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення" та з метою якісного та своєчасного проведення Всеукраїнського перепису населення у місті Києві, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Утворити міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити її посадовий склад, що додається.

2. Призначити головою міської комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

3. Голові міської комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення затвердити її персональний склад.

4. Затвердити Положення про міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.

5. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), територіальним органам центральних органів виконавчої влади відповідно до своїх повноважень сприяти Головному управлінню статистики у місті Києві в підготовці та проведенні Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис).

6. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

6.1. утворити районні комісії з питань сприяння проведенню Перепису;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос