Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче в коммунальную собственность территориальной общины города Киева сетей внешнего освещения общества с ограниченной ответственностью "Будівельна дирекція при Патріархові УГКЦ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 08.11.2011 № 2062

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.11.2011 р. N 2062

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва мереж зовнішнього освітлення товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна дирекція при Патріархові УГКЦ"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 12.12.2006 N 266/323, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна дирекція при Патріархові УГКЦ" (лист від 29.09.2011 N В-1/25), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна дирекція при Патріархові УГКЦ" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" мережі зовнішнього освітлення згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос