Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче водопроводных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 03.10.2011 № 1801

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2011 р. N 1801

Київ

Про прийняття та передачу водопровідних мереж

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та водопровідних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Сантанна" (лист від 15.03.2011 N 40, з метою надійного утримання та якісного, обслуговування водопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Товариства з обмеженою відповідальністю "Сантанна" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідні мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 01.12.2006 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу водопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос