Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к составу Конкурсной комиссии по проведению конкурсного отбора потенциальных исполнителей работ по внедрению системы "Карточка киевлянина"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 14.09.2011 № 1671

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1671

Київ

Про затвердження змін до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору потенційних виконавців робіт із впровадження системи "Картка киянина"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії", рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 19/5406 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки", у зв'язку зі змінами у персональному складі Конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору потенційних виконавців робіт із впровадження системи "Картка киянина", затвердженому розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.06.2011 N 981, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору потенційних виконавців робіт із впровадження системи "Картка киянина", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.06.2011 N 981, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос