Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии и передаче канализационной сети

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 14.09.2011 № 1668

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1668

Київ

Про прийняття та передачу каналізаційної мережі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), звернення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Металіст" (лист від 06.01.2011 N 1), з метою надійного утримання та якісного обслуговування каналізаційної мережі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Металіст" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційну мережу згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (із змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос