Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче в коммунальную собственности территориальной общины города Киева внешних водопроводных сетей Общества с ограниченной ответственностью "Альма-2"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 25.08.2011 № 1507

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.08.2011 р. N 1507

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх водопровідних мереж Товариства з обмеженою відповідальністю "Альма-2"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 12.12.2006 N 266/323), враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю"Альма-2" (лист від 27.04.2011 N 135), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішні водопровідні мережі Товариства з обмеженою відповідальністю "Альма-2" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між ВАТ "АК "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх водопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

Опрос