Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче кабельных линий

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 15.07.2011 № 1224

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.07.2011 р. N 1224

Київ

Про прийняття та передачу кабельних ліній

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами і доповненнями), враховуючи звернення Комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (лист від 10.11.2010 N 114/6731), з метою надійного утримання та якісного обслуговування кабельних ліній, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" кабельні лінії згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу кабельних ліній, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос