Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах присвоения почтовых адресов объектам недвижимости в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 25.06.2011 № 1094

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2011 р. N 1094

Київ

Про питання присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості у місті Києві

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 559 "Про містобудівний кадастр", з метою впорядкування присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості у місті Києві та створення єдиного реєстру адрес, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Тимчасовий порядок присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості у місті Києві, що додається.

2. Головному управлінню містобудування та архітектури, в рамках запровадження системи містобудівного кадастру, забезпечити створення єдиного реєстру адрес на території міста на підставі топографічних планів та проведення методологічної роботи з провадження єдиної системи просторової орієнтації.

3. Для забезпечення створення єдиного реєстру адрес на території міста Києва районним в місті Києві державним адміністраціям, Головному управлінню земельних ресурсів, комунальному підприємству Київському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна в термін до 01.07.2011 надати до Головного управління містобудування та архітектури наявні адресні бази та реєстри адрес.

4. Просити державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" надати до Головного управління містобудування та архітектури наявні адресні бази та реєстри поштових адрес на території міста Києва.

5. Визнати таким, що втратив чинність, розділ 3 Правил виготовлення і розміщення вказівних знаків на будинках у м. Києві, затверджених рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 10.06.70 N 999.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос