Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних тепловых сетей Общества с ограниченной ответственностью "Елтікс"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 25.06.2011 № 1090

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2011 р. N 1090

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж Товариства з обмеженою відповідальністю "Елтікс"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж", із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 12.12.2006 N 266/323, враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Елтікс" (лист від 21.10.2010 N 231), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні теплові мережі Товариства з обмеженою відповідальністю "Елтікс" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос