Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к составу Координационного совета по вопросам развития предпринимательства при исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.06.2011 № 1089

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2011 р. N 1089

Київ

Про затвердження змін до складу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

У зв'язку зі змінами у персональному складі Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

1. Затвердити зміни до складу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.02.2011 N 218, виклавши його в редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

Опрос