Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационно-правовых мероприятиях, связанных с реорганизацией Пансионата для ветеранов войны и труда в Киевский психоневрологический интернат

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 24.06.2011 № 1065
редакция действует с 03.10.2019

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2011 р. N 1065

Київ

Про організаційно-правові заходи, пов'язані з реорганізацією Пансіонату для ветеранів війни та праці у Київський психоневрологічний інтернат

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженнями Київської міської державної адміністрації
 від 16 серпня 2013 року N 1401
,
від 3 жовтня 2019 року N 1765

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про психіатричну допомогу", на виконання рішення Київської міської ради від 31.03.2011 N 67/5454 "Про реорганізацію Пансіонату для ветеранів війни та праці у Київський психоневрологічний інтернат":

1. Затвердити Положення про Київський психоневрологічний інтернат, що додається.

2. Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) закріпити за Київським психоневрологічним інтернатом на праві оперативного управління майно реорганізованого Пансіонату для ветеранів війни та праці.

3. Встановити, що Київський психоневрологічний інтернат є правонаступником майна, всіх прав і обов'язків реорганізованого Пансіонату для ветеранів війни та праці.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити розміщення підопічних, проживаючих у Пансіонаті для ветеранів війни та праці, в підвідомчих Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стаціонарних соціально-медичних установах.

4.2. Щорічно при складанні бюджетного запиту враховувати видатки на утримання Київського психоневрологічного інтернату на 200 ліжко-місць. У 2011 році фінансування Київського психоневрологічного інтернату проводити за рахунок коштів, передбачених в бюджеті міста Києва на утримання Пансіонату для ветеранів війни та праці.

Опрос