Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче внешних инженерных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 20.06.2011 № 1006

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2011 р. N 1006

Київ

Про прийняття та передачу зовнішніх інженерних мереж

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Контакт-Інвест" (лист від 29.03.2011 N 89), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Товариства з обмеженою відповідальністю "Контакт-Інвест" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні інженерні мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), що укладена між Публічним акціонерним товариством "КИЇВЕНЕРГО" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос