Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на временное частичное разрытие проезжей части и тротуаров на углу улиц Пилипа Орлика и Липской в Печерском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.06.2011 № 995

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2011 р. N 995

Київ

Про надання дозволу на тимчасове часткове розриття проїзної частини та тротуарів на розі вулиць Пилипа Орлика та Липської в Печерському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.10.2007 N 1314 "Про спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику в м. Києві", в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що є замовником виконання робіт зі спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику на розі вулиць Пилипа Орлика та Липської, згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, виконання робіт з перекладки водопровідних мереж з 16.06.2011 до 31.07.2011 з тимчасовим розриттям проїзної частини та тротуару на розі вулиць Пилипа Орлика та Липської для влаштування будівельних майданчиків.

2. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос