Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переименовании Киевского городского совета Церквей и религиозных организаций при Киевском городском голове

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.06.2011 № 920

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2011 р. N 920

Київ

Про перейменування Київської міської ради Церков і релігійних організацій при Київському міському голові

Відповідно до статей 1, 5 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", з метою подальшого розвитку державно-церковних відносин у м. Києві, утвердження принципів свободи совісті та віросповідної рівності, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Перейменувати Київську міську раду Церков і релігійних організацій при Київському міському голові, створену розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.08.2005 N 1408, в Київську міську раду церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

2. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 01.08.2005 N 1408 "Про створення Київської міської ради Церков і релігійних організацій при Київському міському голові", а саме:

- у назві та тексті розпорядження слова "Київська міська рада Церков і релігійних організацій при Київському міському голові" замінити словами "Київська міська рада церков і релігійних організацій при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)" у відповідних відмінках;

- у п. 3 розпорядження слова: "Головне управління з питань внутрішньої політики" замінити словами "Управління у справах національностей та релігій".

Опрос