Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по организации торгового обслуживания населения г. Киева в весенне-летний период 2011 года

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.05.2011 № 733
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 733

Київ

Про заходи щодо організації торговельного обслуговування населення м. Києва у весняно-літній період 2011 року

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 28 квітня 2012 року N 696)

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою підготовки об'єктів м. Києва до торговельного обслуговування у весняно-літній період 2011 року, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями в період з 01.05.2011 до 30.10.2011 року здійснити комплекс загальноміських організаційно-правових заходів щодо розгортання дрібнороздрібної торговельної мережі з продажу прохолоджувальних напоїв, морозива, книжково-сувенірної продукції, художніх виробів, плодоовочевої продукції, кісточкових плодів та баштанних культур та облаштування відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, окрім об'єктів, зазначених у пункті 3 цього розпорядження.

2. Затвердити внесене районними в місті Києві державними адміністраціями і Головним управлінням внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сформоване згідно з заявами адресне розміщення об'єктів дрібнороздрібної мережі у розрізі товарних груп та облаштування відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5.

3. Організування відкритих майданчиків для харчування при закладах ресторанного господарства, що виготовляються з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюються тимчасово, без улаштування фундаменту, здійснюється відповідно до Положення про порядок розміщення тимчасових споруд у м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21.05.2009 N 462/1518 (зі змінами та доповненнями).

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям:

4.1. Розгортання дрібнороздрібної мережі здійснювати відповідно до цього розпорядження.

4.2. До 01.05.2011 року провести документальне оформлення та видачу всім заявленим суб'єктам підприємницької діяльності відповідних погоджень на розташування об'єктів дрібнороздрібної мережі у розрізі товарних груп згідно з адресним розміщенням та облаштування відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, визначеним в пункті 2 цього розпорядження, на безоплатній основі згідно з додатками 1, 2, 3.

5. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

Опрос