Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче тепловой сети

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.05.2011 № 713

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 713

Київ

Про прийняття та передачу теплової мережі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Печерської районної в м. Києві державної адміністрації (лист від 24.02.2011 N 090-569/В-02), з метою надійного утримання та якісного обслуговування теплових мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від комунального підприємства "Печерськ-Інвест" Печерської районної в місті Києві державної адміністрації до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" теплову мережу згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу теплової мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос