Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче оборудования системы аэрации (аэротенк N 7) Бортницкой станции аэрации

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 06.05.2011 № 679

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.05.2011 р. N 679

Київ

Про прийняття та передачу обладнання системи аерації (аеротенк N 7) Бортницької станції аерації

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Акціонерного товариства закритого типу "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство Україна-Реставрація" (лист від 16.02.2011 N 24), з метою надійного утримання Бортницької станції аерації, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Акціонерного товариства закритого типу "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство Україна-Реставрація" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" обладнання системи аерації (аеротенк N 7) Бортницької станції аерації згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу обладнання системи аерації, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос