Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении служебного расследования относительно должностных лиц Главного управления по вопросам рекламы исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 07.04.2011 № 508

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.04.2011 р. N 508

Київ

Про проведення службового розслідування стосовно посадових осіб Головного управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу" та Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року N 950:

1. Провести службове розслідування стосовно дій працівників Головного управління з питань реклами у зв'язку з публікацією в журналі "Бизнес" N 13 від 28.03.2011 відкритого листа "Керівнику міста Києва" про ситуацію, яка склалася у підприємців міста щодо розміщення рекламних вивісок біля своїх закладів.

2. Затвердити склад комісії з проведення службового розслідування, що додається.

3. Комісії за результатами службового розслідування скласти відповідний акт та доповісти голові Київської міської державної адміністрації про результати службового розслідування до 25 квітня 2011 року.

Опрос