Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче канализационной сети от жилого дома N 4-а на ул. Довженко в Шевченковском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.03.2011 № 327

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2011 р. N 327

Київ

Про прийняття та передачу каналізаційної мережі від жилого будинку N 4-а на вул. Довженка у Шевченківському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), звернення житлово-будівельного кооперативу "Екран-3" (лист від 24.11.2010 N 42), з метою надійного утримання та якісного обслуговування каналізаційних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від житлово-будівельного кооперативу "Екран-3" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційну мережу від жилого будинку N 4-а на вулиці Довженка у Шевченківському районі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос