Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче водопроводной сети к жилому дому N 11 в переул. Петропавловском в Подольском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.03.2011 № 326

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2011 р. N 326

Київ

Про прийняття та передачу водопровідної мережі до жилого будинку N 11 у пров. Петропавлівському у Подільському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення громадянки Павлюковської Антоніни Опанасівни від 18.03.2010, з метою надійного утримання та якісного обслуговування водопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від громадянки Павлюковської Антоніни Опанасівни до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідну мережу до жилого будинку N 11 у пров. Петропавлівському у Подільському районі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 01.12.2006 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос