Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче тепловых сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 09.03.2011 № 306

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.03.2011 р. N 306

Київ

Про прийняття та передачу теплових мереж

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами і доповненнями), враховуючи звернення Міністерства оборони України (лист від 12.11.2010 N 220/6106) та Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України (лист від 16.06.2010 N 4/616), з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування теплових мереж в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" теплові мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос