Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении корректировки архитектурно-планировочных решений по детскому садику на 260 мест на участке N 28 (по ГП) проекта "Строительство жилых домов и объектов социально-бытового назначения, комплексного благоустройства территории для общественных нужд во 2-м микрорайоне жилого массива "Позняки" в Дарницком районе г. Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 03.03.2011 № 298

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.03.2011 р. N 298

Київ

Про затвердження коригування архітектурно-планувальних рішень по дитячому садку на 260 місць на ділянці N 28 (за ГП) проекту "Будівництво житлових будинків та об'єктів соціально-побутового призначення, комплексного благоустрою території для суспільних потреб у 2-му мікрорайоні житлового масиву "Позняки" у Дарницькому районі м. Києва"

Відповідно до ст. 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 N 1269 "Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх державної експертизи" (із змінами та доповненнями), з метою збільшення обсягу будівництва об'єктів інфраструктури, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

Опрос