Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по повышению эффективности процесса создания объединений совладельцев многоквартирных домов

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 18.02.2011 № 212

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.02.2011 р. N 212

Київ

Про заходи щодо підвищення ефективності процесу створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

Відповідно до Законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки", рішення Київської міської ради від 16.09.2010 N 12/4824 "Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Києва на 2010 - 2014 роки", з метою підвищення ефективності процесу створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити план-графік створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011 рік у будинках комунальної власності територіальної громади м. Києва, з подальшою передачею житлових будинків на баланс новостворених ОСББ, відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва, згідно з додатком.

2. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з районними в м. Києві державними адміністраціями забезпечити ефективну роз'яснювальну роботу створених консультаційних центрів допомоги мешканцям міста стосовно переваг та необхідності створення ОСББ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос