Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по повышению эффективности процесса создания объединений совладельцев многоквартирных домов

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 18.02.2011 № 212

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.02.2011 р. N 212

Київ

Про заходи щодо підвищення ефективності процесу створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

Відповідно до Законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки", рішення Київської міської ради від 16.09.2010 N 12/4824 "Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Києва на 2010 - 2014 роки", з метою підвищення ефективності процесу створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити план-графік створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2011 рік у будинках комунальної власності територіальної громади м. Києва, з подальшою передачею житлових будинків на баланс новостворених ОСББ, відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Києва, згідно з додатком.

2. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з районними в м. Києві державними адміністраціями забезпечити ефективну роз'яснювальну роботу створених консультаційних центрів допомоги мешканцям міста стосовно переваг та необхідності створення ОСББ.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос