Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче газопроводных сетей с оборудованием

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 25.01.2011 № 78

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2011 р. N 78

Київ

Про прийняття та передачу газопровідних мереж з обладнанням

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення підприємств, з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування газопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від підприємств до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Київгаз" газопровідні мережі з обладнанням згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 21.03.2006 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу газопровідних мереж з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос