Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче инженерных сетей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 22.11.2010 № 985

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2010 р. N 985

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами і доповненнями), враховуючи звернення підприємств, установ і організацій, з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання в межах функцій органу місцевого самоврядування: 

1. Прийняти від підприємств, установ і організацій до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" інженерні мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між Акціонерною енергопостачальною компанією "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття та передачу інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос