Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании для жителей города благоприятных условий для приобретения и установления квартирных счетчиков холодной и горячей воды

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Типовой договор от 10.11.2010 № 952

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2010 р. N 952

Київ

Про створення для мешканців міста сприятливих умов щодо придбання та встановлення квартирних лічильників холодної і гарячої води

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, та Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 631, з метою сприяння оснащення житлового фонду квартирними лічильниками холодної та гарячої води, впорядкування розрахунків мешканців міста за спожиті послуги з централізованого холодного і гарячого водопостачання, та на виконання функцій місцевого самоврядування:

1. Районним у м. Києві державним адміністраціям:

1.1. За заявами квартиронаймачів або власників, квартири яких не оснащені приладами обліку холодної і гарячої води, скласти списки громадян, які виявили бажання встановити лічильники на умовах поступового, на строк до 12 місяців, погашення вартості виконаних робіт.

1.2. У порядку, визначеному законодавством України, визначити підрядні організації, які, на умовах відстрочки платежу на строк до 12 місяців, мають забезпечити надання лічильників та виконання робіт щодо їх встановлення у відповідності до списків, про які йдеться у п. 1.1 цього розпорядження.

1.3. Забезпечити укладання тристоронніх договорів на виконання робіт по встановленню квартирних лічильників холодної та гарячої води між підрядними організаціями, підприємствами і організаціями, які здійснюють експлуатацію жилих будинків, та споживачами (далі - договір), типова форма якого додається.

1.4. Забезпечити організацію співпраці між підрядними організаціями, підприємствами і організаціями, що здійснюють експлуатацію жилих будинків, та споживачами в ході встановлення квартирних лічильників холодної та гарячої води.

Опрос