Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче инженерных сетей Закрытого акционерного общества "Позняки-Жил-Буд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.11.2010 № 932

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2010 р. N 932

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж Закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення Закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд" (лист від 30.11.2009 N 2736), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від закритого акціонерного товариства "Позняки-Жил-Буд" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" інженерні мережі згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття - передачу інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених угодою.

Опрос