Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме и передаче канализационной сети от жилого дома N 26-а на просп. Героев Сталинграда

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.11.2010 № 909

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.11.2010 р. N 909

Київ

Про прийняття та передачу каналізаційної мережі від жилого будинку N 26-а на просп. Героїв Сталінграда

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), враховуючи звернення приватного акціонерного товариства "Трест Київміськбуд-1" (лист від 20.04.2010 N 236-0), з метою надійного утримання та якісного обслуговування каналізаційної мережі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти від приватного акціонерного товариства "Трест Київміськбуд-1" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційну мережу від жилого будинку N 26-а на просп. Героїв Сталінграда згідно з додатком.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття-передачу каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених угодою.

Опрос