Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об общегородских мерах по привлечению непосредственных товаропроизводителей для удовлетворения нужд жителей города Киева на основные продовольственные товары

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 02.11.2010 № 900
редакция действует с 11.03.2011

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2010 р. N 900

Київ

Про загальноміські заходи із залучення безпосередніх товаровиробників для задоволення потреб мешканців міста Києва на основні продовольчі товари

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 11 березня 2011 року N 353

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", з метою більш повного задоволення потреб населення міста Києва на сільськогосподарську продукцію та продовольчі товари, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити, підготовлені за поданням районних у м. Києві державних адміністрацій, адреси розміщення тимчасових торговельних майданчиків з реалізації сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів, включаючи місця несанкціонованої торгівлі, що додаються.

2. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Здійснити загальноміські заходи щодо облаштування тимчасових торговельних майданчиків з реалізації сільськогосподарської продукції і продовольчих товарів, включаючи місця несанкціонованої торгівлі, відкриття в житлових мікрорайонах продовольчих магазинів "крокової" досяжності, облаштування оптових ринків та впорядкування торгівлі на Кільцевій дорозі і на в'їздах (виїздах) у місто Київ.

Опрос