Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении в г. Киеве международного спортивного мероприятия "Київський марафон-2010"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.10.2010 № 837

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.10.2010 р. N 837

Київ

Про проведення в м. Києві міжнародного спортивного заходу "Київський марафон-2010"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та підпункту 8.1 пункту 8 Порядку організації та проведення м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, та з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту в м. Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування: 

1. Підтримати ініціативу Федерацій легкої атлетики України та м. Києва, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, ТОВ "Спорт Менеджмент Інтернешнл" щодо проведення в м. Києві 16 жовтня 2010 року міжнародного спортивного заходу "Київський марафон-2010".

2. Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних із проведенням міжнародного спортивного заходу "Київський марафон-2010".

3. Взяти до відома, що ТОВ "Спорт Менеджмент Інтернешнл" взяло на себе відповідальність за підготовку та проведення заходу.

Опрос