Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей Печерского районного в городе Киеве совета

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 20.09.2010 № 740

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2010 р. N 740

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж Печерської районної у місті Києві ради

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж", із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 12.12.2006 N 266/323, рішення Печерської районної у місті Києві ради від 27.05.2010 N 40 "Про надання згоди на передачу ділянки абонентської теплотраси адмінбудинку N 15 на вул. Суворова у комунальну власність територіальної громади міста Києва", враховуючи звернення Печерської районної у місті Києві ради (лист від 04.06.2010 N 090-1117/В-18), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" зовнішні теплові мережі Печерської районної у місті Києві ради згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Печерською районною у місті Києві радою та АК "Київенерго" забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос